Yönetim Panelinde yukarıdaki şekilde sayfa ve kategoriler sıralandığı durumda;

Sayfa sıra numarasının 99 olması durumunda harita ve iletişim formu içeren İletişim sayfası otomatik olarak oluşturulmaktadır.

Sayfa sıra numarasının 98 olması durumunda İnsan Kaynakları formu otomatik olarak oluşturulmaktadır.

Sayfa sıra numarasının 97 olması durumunda Foto Galeri otomatik olarak oluşturulmaktadır. Burada dikkat edilemesi gereken sayfa ismi ile fotogaleri ismi aynı olması gerekir. Fotogaleri oluşturmak için Fotogaleri Modülü inceleyiniz.


Yönetim Panelinde aşağıda görüldüğü üzere bir sıralama yapmak gerekirse;


Kategorilerde sıra numarasını 10 verdiğimiz durumda, site önizlemesinde menü çubuğunda görünmez.

Yönetim Panelinde bu şekilde sıralama yapıldığı takdirde; site navigasyon yerleşimi ise aşağıdaki gibidir;

Anasayfa sayfa sabil gelmiş olup, 90'dan büyük numaralar en sağda ve 90'dan küçük numaralar solda sıralanmıştır. Sistem altyapısına göre Anasayfa en başta sabit, sonra kategoriler daha sonra sayfalar olarak yerleştirilmiştir.

NOT: Sıra numarası 10 olan "Çalışmalar" kategorisi menü çubuğunda yer almamaktadır.

Sayfa numarasına 97 verildiği için otomatik Referanslarımız sayfası aynı isimde oluşturduğumuz Fotogaleri içerisindeki görselleri galeri şeklinde sayfa oluşturuldu.

Sayfa numarasına 97 verdiğimiz için İnsan Kaynakları Formu otomatik olarak sayfaya eklendi. Form İşlemleri için detaylı bilgi için tıklayınız.

Sayfa numarasına 99 verdiğimiz için İletişim Formu ve harita otomatik olarak sayfaya eklendi. Form İşlemleri için detaylı bilgi için tıklayınız.

Menü İşlemleri